Ибурапид е нестероидно противовъзпалително средство, което съдържа активното вещество ибупрофен и се използва за облекчаване на болка, намаляване на възпаление и понижаване на висока температура. Подходящ е за лечение на леко до умерено болки като главоболие (включително мигрена), зъбобол, невралгия, менструални болки, ревматични и ставни болки, мускулни болки, болки в гърба и кръста, както и за нормализиране на температурата при простудни и вирусни заболявания. Състав: Активно вещество: Ибупрофен – 400 mg в една филмирана таблетка. Други съставки: Микрокристална целулоза, силициев диоксид, кроскармелоза натрий, лактоза монохидрат, талк, магнезиев стеарат, поливинилов алкохол, титанов диоксид, макрогол, талк. Дозировка: Възрастни и деца над 12 години: 1 таблетка по 3 пъти дневно, като не трябва да се приемат повече от 3 таблетки дневно. Времето между дозите трябва да бъде поне 4 часа. Пациенти в старческа възраст: Не е необходима промяна в дозата, но е препоръчителна консултация с лекар. Пациенти с бъбречно или чернодробно увреждане: Необходима е консултация с лекар. Продължителност на употреба: Не трябва да надвишава 10 дни, освен ако не е предписано от лекар.
Ибурапид, 400 мг, 10 филмирани таблетки, от Chemax Pharma
Е-mail: [email protected]
Телефон: +359888001363
Copyright © 2025
При възникване на спор, свързан с покупка онлайн, можете да ползвате сайта ОРС
Powered by CloudCart