Ибупром Сприн е болкоуспокояващо и противовъзпалително лекарство, което има силно и бързо действие. Той може да се използва при висока температура и за облекчаване на болки от различен произход. Капсулите се разграждат незабавно и освобождават течния ибупрофен, който бързо се усвоява от организма. Меките капсули предпазват активната съставка от въздух, светлина и влага. Ибупром Сприн се прилага при главоболие, менструални болки, зъбобол, мускулни болки, болки в гърба, болки в ставите и невралгия. Активно вещество: ибупрофен 400 мг на капсула. Препоръчителната дозировка за възрастни и деца над 12 години е 1 капсула през устата на всеки 4 часа. Не трябва да се използват повече от 3 капсули дневно. Капсулите не трябва да се дъвчат.
Ибупром Сприн, 400 мг, при болка и температура, 10 меки капсули, от USP
Е-mail: [email protected]
Телефон: +359888001363
Copyright © 2025
При възникване на спор, свързан с покупка онлайн, можете да ползвате сайта ОРС
Powered by CloudCart