Алергодил, Спрей за нос при сенна хрема, 1.4 мг, 10 мл

Алергодил, Спрей за нос при сенна хрема, 1.4 мг, 10 мл
Алергодил, Спрей за нос при сенна хрема, 1.4 мг, 10 мл

Алергодил, Спрей за нос при сенна хрема, 1.4 мг, 10 мл Viatris

Категория: Хрема и Ринит Производител: Medapharmaceuticals SKU:
Моля, първо изберете разновидност.
15.90 лв. В наличност
Стара цена:
Спестяваш:
Няма наличност
В наличност

Безплатна доставка над 70 лв. за пратки до 1 кг.
Доставка на следващия ден, ако поръчате до 14:00 часа днес.

Allergodil спрей е разтвор с противоалергично действие за приложение в носа. Съдържа активното вещество азеластинов хидрохлорид и се използва за лечение на несезонен (целогодишен) алергичен ринит или сезонен алергичен ринит (сенна хрема). Продуктът е наличен в опаковка от 10 мл. Активно вещество: Всяко впръскване (0,14 мл разтвор) съдържа 0,14 мг азеластинов хидрохлорид. Състав: Помощни вещества включват хипромелоза, динатриев едетат, лимонена киселина безводна, динатриев фосфат додекахидрат, натриев хлорид и пречистена вода. Препоръки за употреба: Препоръчителната доза е по едно впръскване във всяка ноздра два пъти на ден (сутрин и вечер), което е еквивалентно на дневна доза от 0,56 мг азеластинов хидрохлорид. Използва се с изправена глава след отстраняване на защитната запушалка и напомпване на накрайника за равномерно разпределение на разтвора. Предупреждения и мерки при прекомерно приложение: Алергодил спрей е предназначен за локално приложение и не се очаква токсично действие от прекомерно нанасяне в носа. В случай на непреднамерено поглъщане на голямо количество, трябва да се консултирате с медицински специалист. Съхранение: Съхранявайте на място, недостъпно за деца, далеч от пряка слънчева светлина. За повече информация прочетете приложените инструкции за употреба.


Алергодил, Спрей за нос при сенна хрема, 1.4 мг, 10 мл

Алергодил, Спрей за нос при сенна хрема, 1.4 мг, 10 мл

15.90 лв. В наличност
Стара цена:
Спестяваш:
Няма наличност
Сравнение на продукти